1. kolo |
---|
SK Meteor D : SC Radotín C | 14 : 2 | (2440 : 2206) | |
PSK Union F : TJ ZENTIVA | 10 : 6 | (2245 : 2237) | |
KK Konstruktiva F : TJ Sokol Admira D | 4 : 12 | (2231 : 2269) | |
PSK Union E : TJ Sokol Rudná E | 10 : 6 | (2280 : 2224) | |
SK Meteor E : KK Dopr. podniky D | 6 : 10 | (2304 : 2312) | |
TJ Astra ZM C : TJ Velké Popovice B | 4 : 12 | (2243 : 2360) | |
SK Žižkov C : AC Sparta B | 12 : 4 | (2254 : 2141) | |
2. kolo |
---|
KK Dopr. podniky D : TJ ZENTIVA | 8 : 8 | (2039 : 2054) | |
AC Sparta B : SK Meteor D | 10 : 6 | (2350 : 2292) | |
SK Meteor E : KK Konstruktiva F | 2 : 14 | (2220 : 2418) | |
Fojt Bohumil | 386 | 0 : 2 | 392 | Tomková Hana | Šíma Tomáš | 369 | 0 : 2 | 414 | Janoušková Šarlota | Fojtová Jana | 357 | 0 : 2 | 443 | Borkovec Jaroslav | Vlková (*) | 341 | 0 : 2 | 396 | Sionová Kristýna | Plachý Pavel | 367 | 0 : 2 | 404 | Komárková Tereza | Vošický Vladimír | 400 | 2 : 0 | 369 | Čermák Vladislav |
|
SC Radotín C : PSK Union F | 4 : 12 | (2114 : 2190) | |
TJ Sokol Rudná E : SK Žižkov C | 14 : 2 | (2259 : 2148) | |
TJ Sokol Admira D : TJ Astra ZM C | 6 : 10 | (2172 : 2174) | |
TJ Velké Popovice B : PSK Union E | 14 : 2 | (2418 : 1953) | |
3. kolo |
---|
TJ ZENTIVA : SC Radotín C | 12 : 4 | (2392 : 2268) | |
TJ Astra ZM C : SK Meteor E | 14 : 2 | (2275 : 2024) | |
SK Meteor D : TJ Sokol Rudná E | 14 : 2 | (2471 : 2355) | |
PSK Union E : TJ Sokol Admira D | 10 : 6 | (2237 : 2175) | |
TJ Velké Popovice B : SK Žižkov C | 12 : 4 | (2395 : 2321) | |
PSK Union F : AC Sparta B | 16 : 0 | (2375 : 2229) | |
KK Konstruktiva F : KK Dopr. podniky D | 14 : 2 | (2324 : 2182) | |
4. kolo |
---|
KK Dopr. podniky D : SC Radotín C | 14 : 2 | (2175 : 1931) | |
AC Sparta B : TJ ZENTIVA | 14 : 2 | (2361 : 2162) | |
SK Meteor E : PSK Union E | 6 : 10 | (2272 : 2319) | |
TJ Velké Popovice B : SK Meteor D | 14 : 2 | (2428 : 2114) | |
TJ Sokol Admira D : SK Žižkov C | 7 : 9 | (2222 : 2229) | |
KK Konstruktiva F : TJ Astra ZM C | 4 : 12 | (2250 : 2414) | |
TJ Sokol Rudná E : PSK Union F | 14 : 2 | (2288 : 2021) | |
5. kolo |
---|
SK Meteor E : SK Žižkov C | 4 : 12 | (2314 : 2369) | |
TJ Astra ZM C : KK Dopr. podniky D | 14 : 2 | (2199 : 2044) | |
SK Meteor D : TJ Sokol Admira D | 14 : 2 | (2437 : 2326) | |
PSK Union F : TJ Velké Popovice B | 2 : 14 | (2162 : 2353) | |
PSK Union E : KK Konstruktiva F | 2 : 14 | (2215 : 2322) | |
SC Radotín C : AC Sparta B | 2 : 14 | (1999 : 2126) | |
TJ ZENTIVA : TJ Sokol Rudná E | 12 : 4 | (2408 : 2324) | |
6. kolo |
---|
KK Dopr. podniky D : AC Sparta B | 10 : 6 | (2077 : 2063) | |
TJ Astra ZM C : PSK Union E | 16 : 0 | (2231 : 1942) | |
SK Meteor E : SK Meteor D | 2 : 14 | (2268 : 2515) | |
TJ Sokol Rudná E : SC Radotín C | 11 : 5 | (2301 : 2126) | |
TJ Velké Popovice B : TJ ZENTIVA | 12 : 4 | (2409 : 2183) | |
TJ Sokol Admira D : PSK Union F | 14 : 2 | (2128 : 1985) | |
KK Konstruktiva F : SK Žižkov C | 6 : 10 | (2258 : 2321) | |
7. kolo |
---|
TJ ZENTIVA : TJ Sokol Admira D | 12 : 4 | (2358 : 2176) | |
AC Sparta B : TJ Sokol Rudná E | 12 : 4 | (2342 : 2275) | |
SK Meteor D : KK Konstruktiva F | 12 : 4 | (2504 : 2371) | |
TJ Astra ZM C : SK Žižkov C | 2 : 14 | (2198 : 2238) | |
PSK Union E : KK Dopr. podniky D | 6 : 10 | (2131 : 2153) | |
SC Radotín C : TJ Velké Popovice B | 4 : 12 | (2200 : 2284) | |
PSK Union F : SK Meteor E | 4 : 12 | (2164 : 2286) | |
8. kolo |
---|
KK Dopr. podniky D : TJ Sokol Rudná E | 12 : 4 | (2163 : 2064) | |
TJ Astra ZM C : SK Meteor D | 12 : 4 | (2300 : 2218) | |
SK Meteor E : TJ ZENTIVA | 6 : 10 | (2275 : 2303) | |
TJ Velké Popovice B : AC Sparta B | 6 : 10 | (2290 : 2319) | |
KK Konstruktiva F : PSK Union F | 14 : 2 | (2323 : 2167) | |
PSK Union E : SK Žižkov C | 10 : 6 | (2254 : 2228) | |
TJ Sokol Admira D : SC Radotín C | 12 : 4 | (2195 : 2109) | |
9. kolo |
---|
TJ ZENTIVA : KK Konstruktiva F | 6 : 10 | (2325 : 2411) | |
AC Sparta B : TJ Sokol Admira D | 10 : 6 | (2311 : 2267) | |
KK Dopr. podniky D : SK Žižkov C | 6 : 10 | (2134 : 2228) | |
SK Meteor D : PSK Union E | 14 : 2 | (2553 : 2310) | |
PSK Union F : TJ Astra ZM C | 4 : 12 | (2263 : 2300) | |
SC Radotín C : SK Meteor E | 4 : 12 | (2049 : 2128) | |
TJ Sokol Rudná E : TJ Velké Popovice B | 4 : 12 | (2218 : 2332) | |
10. kolo |
---|
KK Dopr. podniky D : TJ Velké Popovice B | 2 : 14 | (2070 : 2171) | |
TJ Astra ZM C : TJ ZENTIVA | 6 : 10 | (2222 : 2234) | |
SK Meteor E : AC Sparta B | 4 : 12 | (2314 : 2403) | |
TJ Sokol Admira D : TJ Sokol Rudná E | 12 : 4 | (2313 : 2147) | |
KK Konstruktiva F : SC Radotín C | 13 : 3 | (2339 : 2086) | |
PSK Union E : PSK Union F | 8 : 8 | (2284 : 2284) | |
SK Meteor D : SK Žižkov C | 14 : 2 | (2515 : 2263) | |
11. kolo |
---|
TJ ZENTIVA : PSK Union E | 16 : 0 | (2395 : 1978) | |
AC Sparta B : KK Konstruktiva F | 4 : 12 | (2311 : 2422) | |
SK Meteor D : KK Dopr. podniky D | 10 : 6 | (2353 : 2345) | |
PSK Union F : SK Žižkov C | 6 : 10 | (2223 : 2266) | |
SC Radotín C : TJ Astra ZM C | 4 : 12 | (2112 : 2210) | |
TJ Sokol Rudná E : SK Meteor E | 16 : 0 | (2455 : 2134) | |
TJ Velké Popovice B : TJ Sokol Admira D | 14 : 2 | (2357 : 2205) | |
12. kolo |
---|
KK Dopr. podniky D : TJ Sokol Admira D | 4 : 12 | (2087 : 2177) | |
TJ Astra ZM C : AC Sparta B | 10 : 6 | (2277 : 2197) | |
SK Meteor D : PSK Union F | 12 : 4 | (2435 : 2324) | |
SK Meteor E : TJ Velké Popovice B | 12 : 4 | (2389 : 2360) | |
KK Konstruktiva F : TJ Sokol Rudná E | 10 : 6 | (2407 : 2296) | |
PSK Union E : SC Radotín C | 14 : 2 | (2381 : 2239) | |
SK Žižkov C : TJ ZENTIVA | 10 : 6 | (2245 : 2110) | |
13. kolo |
---|
TJ ZENTIVA : SK Meteor D | 12 : 4 | (2340 : 2263) | |
AC Sparta B : PSK Union E | 12 : 4 | (2253 : 2157) | |
PSK Union F : KK Dopr. podniky D | 2 : 14 | (2187 : 2290) | |
SC Radotín C : SK Žižkov C | 2 : 14 | (2107 : 2244) | |
TJ Sokol Rudná E : TJ Astra ZM C | 10 : 6 | (2208 : 2176) | |
TJ Velké Popovice B : KK Konstruktiva F | 12 : 4 | (2395 : 2283) | |
TJ Sokol Admira D : SK Meteor E | 14 : 2 | (2168 : 2100) | |
14. kolo |
---|
KK Dopr. podniky D : SK Meteor E | 4 : 12 | (2102 : 2111) | |
AC Sparta B : SK Žižkov C | 4 : 12 | (2364 : 2396) | |
TJ ZENTIVA : PSK Union F | 14 : 2 | (2442 : 2187) | |
TJ Sokol Admira D : KK Konstruktiva F | 14 : 2 | (2284 : 2174) | |
TJ Velké Popovice B : TJ Astra ZM C | 14 : 2 | (2463 : 2314) | |
TJ Sokol Rudná E : PSK Union E | 14 : 2 | (2233 : 2046) | |
SC Radotín C : SK Meteor D | 2 : 14 | (1999 : 2200) | |
15. kolo |
---|
TJ ZENTIVA : KK Dopr. podniky D | 6 : 10 | (2322 : 2331) | |
SK Meteor D : AC Sparta B | 10 : 6 | (2374 : 2312) | |
TJ Astra ZM C : TJ Sokol Admira D | 10 : 6 | (2167 : 2116) | |
PSK Union F : SC Radotín C | 12 : 4 | (2337 : 2219) | |
SK Žižkov C : TJ Sokol Rudná E | 10 : 6 | (2384 : 2272) | |
KK Konstruktiva F : SK Meteor E | 10 : 6 | (2323 : 2240) | |
PSK Union E : TJ Velké Popovice B | 2 : 14 | (2148 : 2459) | |
16. kolo |
---|
KK Dopr. podniky D : KK Konstruktiva F | 4 : 12 | (2099 : 2170) | |
AC Sparta B : PSK Union F | 12 : 4 | (2387 : 2262) | |
SK Meteor E : TJ Astra ZM C | 6 : 10 | (2251 : 2271) | |
SK Žižkov C : TJ Velké Popovice B | 4 : 12 | (2340 : 2386) | |
TJ Sokol Admira D : PSK Union E | 14 : 2 | (2144 : 1948) | |
TJ Sokol Rudná E : SK Meteor D | 6 : 10 | (2220 : 2244) | |
SC Radotín C : TJ ZENTIVA | 8 : 8 | (2025 : 2067) | |
17. kolo |
---|
TJ ZENTIVA : AC Sparta B | 4 : 12 | (2311 : 2340) | |
SK Meteor D : TJ Velké Popovice B | 6 : 10 | (2389 : 2412) | |
PSK Union F : TJ Sokol Rudná E | 10 : 6 | (2271 : 2247) | |
SK Žižkov C : TJ Sokol Admira D | 8 : 8 | (2230 : 2227) | |
PSK Union E : SK Meteor E | 11 : 5 | (2276 : 2191) | |
TJ Astra ZM C : KK Konstruktiva F | 8 : 8 | (2204 : 2176) | |
SC Radotín C : KK Dopr. podniky D | 8 : 8 | (2112 : 2147) | |
18. kolo |
---|
KK Dopr. podniky D : TJ Astra ZM C | 8 : 8 | (2168 : 2158) | |
AC Sparta B : SC Radotín C | 16 : 0 | (2344 : 2095) | |
SK Žižkov C : SK Meteor E | 12 : 4 | (2277 : 2105) | |
KK Konstruktiva F : PSK Union E | 14 : 2 | (2364 : 2132) | |
TJ Sokol Admira D : SK Meteor D | 14 : 2 | (2150 : 2084) | |
TJ Velké Popovice B : PSK Union F | 12 : 4 | (2422 : 2345) | |
TJ Sokol Rudná E : TJ ZENTIVA | 12 : 4 | (2229 : 2069) | |
19. kolo |
---|
AC Sparta B : KK Dopr. podniky D | 12 : 4 | (2396 : 2222) | |
TJ ZENTIVA : TJ Velké Popovice B | 4 : 12 | (2339 : 2404) | |
SK Meteor D : SK Meteor E | 12 : 4 | (2419 : 2289) | |
PSK Union F : TJ Sokol Admira D | 4 : 12 | (2312 : 2322) | |
SK Žižkov C : KK Konstruktiva F | 6 : 10 | (2291 : 2339) | |
SC Radotín C : TJ Sokol Rudná E | 4 : 12 | (2139 : 2205) | |
PSK Union E : TJ Astra ZM C | 10 : 6 | (2318 : 2310) | |
20. kolo |
---|
KK Dopr. podniky D : PSK Union E | 12 : 4 | (2211 : 2101) | |
SK Meteor E : PSK Union F | 10 : 6 | (2330 : 2243) | |
SK Žižkov C : TJ Astra ZM C | 10 : 6 | (2209 : 2177) | |
KK Konstruktiva F : SK Meteor D | 2 : 14 | (2227 : 2326) | |
TJ Sokol Admira D : TJ ZENTIVA | 12 : 4 | (2164 : 1940) | |
TJ Velké Popovice B : SC Radotín C | 16 : 0 | (2357 : 2134) | |
TJ Sokol Rudná E : AC Sparta B | 10 : 6 | (2338 : 2234) | |
21. kolo |
---|
TJ ZENTIVA : SK Meteor E | 4 : 12 | (2346 : 2378) | |
AC Sparta B : TJ Velké Popovice B | 6 : 10 | (2273 : 2430) | |
SK Meteor D : TJ Astra ZM C | 10 : 6 | (2339 : 2266) | |
PSK Union F : KK Konstruktiva F | 11 : 5 | (2263 : 2261) | |
SK Žižkov C : PSK Union E | 14 : 2 | (2262 : 2049) | |
TJ Sokol Rudná E : KK Dopr. podniky D | 12 : 4 | (2277 : 2260) | |
SC Radotín C : TJ Sokol Admira D | 8 : 8 | (2104 : 2116) | |
22. kolo |
---|
TJ Astra ZM C : PSK Union F | 15 : 1 | (2287 : 2119) | |
SK Žižkov C : KK Dopr. podniky D | 8 : 8 | (2358 : 2332) | |
PSK Union E : SK Meteor D | 4 : 12 | (2217 : 2325) | |
KK Konstruktiva F : TJ ZENTIVA | 14 : 2 | (2385 : 2195) | |
TJ Sokol Admira D : AC Sparta B | 2 : 14 | (2074 : 2220) | |
TJ Velké Popovice B : TJ Sokol Rudná E | 14 : 2 | (2306 : 2237) | |
SK Meteor E : SC Radotín C | 10 : 6 | (2313 : 2221) | |
23. kolo |
---|
AC Sparta B : SK Meteor E | 14 : 2 | (2357 : 2146) | |
TJ ZENTIVA : TJ Astra ZM C | 4 : 12 | (2324 : 2340) | |
SK Žižkov C : SK Meteor D | 10 : 6 | (2286 : 2245) | |
PSK Union F : PSK Union E | 12 : 4 | (2293 : 2189) | |
TJ Velké Popovice B : KK Dopr. podniky D | 12 : 4 | (2390 : 2254) | |
TJ Sokol Rudná E : TJ Sokol Admira D | 14 : 2 | (2233 : 2024) | |
SC Radotín C : KK Konstruktiva F | 6 : 10 | (2144 : 2154) | |
24. kolo |
---|
KK Dopr. podniky D : SK Meteor D | 6 : 10 | (2136 : 2181) | |
TJ Astra ZM C : SC Radotín C | 12 : 4 | (2214 : 2099) | |
SK Meteor E : TJ Sokol Rudná E | 6 : 10 | (2270 : 2304) | |
SK Žižkov C : PSK Union F | 14 : 2 | (2269 : 2166) | |
PSK Union E : TJ ZENTIVA | 4 : 12 | (2228 : 2245) | |
KK Konstruktiva F : AC Sparta B | 8 : 8 | (2445 : 2282) | |
TJ Sokol Admira D : TJ Velké Popovice B | 4 : 12 | (2131 : 2215) | |
25. kolo |
---|
TJ Sokol Rudná E : KK Konstruktiva F | 4 : 12 | (2208 : 2250) | |
AC Sparta B : TJ Astra ZM C | 0 : 16 | (2227 : 2368) | |
TJ ZENTIVA : SK Žižkov C | 6 : 10 | (2228 : 2345) | |
PSK Union F : SK Meteor D | 4 : 12 | (2268 : 2280) | |
TJ Velké Popovice B : SK Meteor E | 10 : 6 | (2352 : 2122) | |
TJ Sokol Admira D : KK Dopr. podniky D | 12 : 4 | (2213 : 2161) | |
SC Radotín C : PSK Union E | 6 : 10 | (2051 : 2163) | |
26. kolo |
---|
TJ Astra ZM C : TJ Sokol Rudná E | 10 : 6 | (2203 : 2136) | |
SK Meteor E : TJ Sokol Admira D | 6 : 10 | (2277 : 2280) | |
SK Žižkov C : SC Radotín C | 14 : 2 | (2278 : 2008) | |
KK Konstruktiva F : TJ Velké Popovice B | 6 : 10 | (2280 : 2303) | |
KK Dopr. podniky D : PSK Union F | 14 : 2 | (2156 : 2117) | |
SK Meteor D : TJ ZENTIVA | 12 : 4 | (2312 : 2266) | |
PSK Union E : AC Sparta B | 8 : 8 | (2281 : 2290) | |